Sepet

Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.İade ve Değişim

MİNDERİUM İADE VE DEĞİŞİM GARANTİSİ SUNAR...

1- Sipariş ettiğiniz ürünü sebep göstermeksizin kullanılmadan paketi ile 30 gün içerisinde iade edebilirsiniz.

2- İade edceğiniz ürünün kutusu ambalajı varsa standart aksesuarlarını; bize iade ettiğiniz paketin içine eksiksiz, kullanımdan dolayı hasar almamış ve ürünün tekrar satılabilirlik halini koruması gerekmektedir.(Tadilat görmemiş,kirlenmemiş,ÜTÜLENMEMİŞ) İlaveten size gönderilmiş olan faturanın beyaz nüshasının arkasındaki  iade talep formu (gider pusulası) eksiksiz doldurulması ve imzalanması gerekmektedir.
''385 Sayılı Vergi Usul kanunu uyarınca, iade işlemlerinizin gerçekleşmesi için iade talep formunun doldurulmuş ve imzalanmış olması gerekmektedir.''

3- Sipariş iadelerinde sadece ürün bedeli iadesi yapılmaktadır. Kargo bedeli tarafınıza iade edilmeyecektir. 

4- Özel Kampanyalı ürünlerde  dekormarketim.com 'da değişim ve iade kabul etmemektedir. 

5- Ürün bedelinin iade edilmesi, ürünün iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra gerçekleşir ve en geç 10 gün içerisinde kredi kartınıza yansıtılır. BU SÜRE TAMAMEN BANKANIZA BAĞLIDIR VE dekormarketim.com'un BANKANIZA MÜDAHELE ETME HAKKI BULUNMAMAKTADIR.

6- İade ürün/ürünlerin depomuza ulaşması ve iade şartlarına uygunluğunun kontrolünden sonra, ürün/ürünlerin bedeli iade edilir.

7- Ürün tarafımızdan yanlış/hatalı veya eksik gelmemiş ise iade talebiyle dekormarketim.com'a göndereceğiniz ürünlerin kargo ücreti tarafınıza aittir. Fakat ürün tarafımızca yanlış, eksik hatalı, arızalı gönderilmiş ise kargo ücreti Nak kargo ile göndermeniz koşulu ile tarafımıza ait olacaktır. Koşulları taşımayan gönderimlerde ürün ALICIYA GERİ GÖNDERİLECEKTİR.